Apricot Capital-ի «Ներդրումների Դեսպան» ուղղորդման ծրագիր
Դուք Apricot Capital-ի ներկայիս հաճախո՞րդ եք, ով հավատում է ներդրումների ուժին: Ցանկանու՞մ եք դրանց տված հնարավորություններով կիսվել Ձեր ընկերների և ընտանիքի հետ՝ միաժամանակ բոնուս վաստակելով ինքներդ Ձեզ համար: Ուրեմն մեր «Ներդրումների Դեսպան» ուղղորդման ծրագիրը Ձեզ համար է:
Ստորև ներկայացնում ենք ծրագրի կարճ նկարագրությունը: Ամբողջական պայմանները հասանելի են այստեղ:
Նախապայմաններ
- Դուք պետք է լինեք Apricot Capital-ի հաճախորդ և ունենաք ակտիվ հաշիվ:
- Ձեր կողմից հրավիրվող անձը (Ուղղորդվող անձ) պետք է լինի նոր հաճախորդ, ով Apricot Capital-ում նախկինում չի ունեցել հաշիվ:
Ինչպե՞ս է աշխատում ծրագիրը
- Ստանում եք ուղղորդման Ձեր անհատական հղումը՝ այցելելով մեր կայքի համապատասխան բաժին և լրացնելով ուղղորդման ծրագրի հայտը։
- Կիսվում եք հղումով՝ տարածելով այն Ձեր ծանոթների շրջանում էլեկտրոնային փոստի, սոցիալական ցանցերի կամ Ձեր նախընտրած ցանկացած այլ եղանակով: Երբ Ձեր ծանոթները բրոքերային հաշիվ բացեն սեղմելով Ձեր անհատական հղման վրա, նրանք մեր համակարգում կգրանցվեն որպես Ձեր կողմից ուղղորդված նոր հաճախորդ:
- Վաստակեք գումար, երբ Ձեր հղումով գրանցված հաճախորդը սկսի ներդրումներ կատարել։ Դուք կվաստակեք այն միջնորդավճարների 25%-ը, որոնք մենք գանձում ենք հավելվածով կատարվող տվյալ հաճախորդի բաժնետոմսերի, պարտատոմսերի, ETF-ների և այլ ֆինանսական գործիքների առքուվաճառքի գործարքներից (բացառությամբ արժույթի փոխարկումներից): Որքան շատ են Ձեր ընկերները ներդրումներ անում, այնքան ավելի շատ եք վաստակում դուք:
Վաստակած գումարը
- Վճարվում է եռամսյակային կտրվածքով։ Ուղղորդման ծրագրից վաստակած Ձեր գումարը կվճարվի եռամսյակը մեկ, եթե գումարը կազմի 50,000 դրամ կամ ավել: Այս շեմից ցածր գումարը կուտակվում է և վճարվում հաջորդ եռամսյակներին, երբ այն բավարարի նվազագույն շեմը: Վաստակած գումարը ենթակա է ՀՀ օրենսդրությամբ նախատեսված հարկման: Կիրառվող հարկերը հանվում են ընդհանուր գումարից:
- Վճարվում է Ձեր հաշվին։ Ուղղորդման ծրագրից վաստակած գումարը կփոխանցվի Apricot Capital-ում Ձեր բրոքերային հաշվին: Դուք կարող եք այն օգտագործել Ձեր ներդրումները մեծացնելու համար կամ ելքագրել Ձեր բանկային հաշվին:
Ինչու՞ ընտրել Apricot Capital-ը
- Լիցենզավորված և ԿԲ կողմից վերահսկվող։ Apricot Capital-ը լիցենզավորված ներդրումային ընկերություն է, որը վերահսկվում է ՀՀ Կենտրոնական բանկի կողմից։
- Ցածր միջնորդավճարներ։ Մեզ մոտ գործում ենք ցածր միջնորդավճարներ, ինչը թույլ է տալիս մեր հաճախորդներին ներդրումներ կատարել հարմար պայմաններով: Իմացեք ավելին մեր բրոքերային ծառայությունների և միջնորդավճարների մասին այստեղ:
- Գործիքներ բոլոր մակարդակների ներդրողների համար և մուտք դեպի միջազգային շուկաներ։ Անկախ նրանից՝ սկսնակ եք, թե փորձառու ներդրող, դուք կգտնեք Ձեր կարիքներին համապատասխանող ներդրումային գործիքներ:
- Կրթական նյութեր։ Հավելվածից օգտվելու վիդեո ուղեցուցերից, բառարանից սկսած մինչև հարցու պատասխան և փոդքասթ՝ սկսնակ ներդրողները կգտնեն օգտակար նյութեր, որոնք կօգնեն նրանց սկսել կատարել առաջին քայլերը ներդրումների աշխարհում։
Դարձեք Ներդրումների Դեսպան։ Օգնեք Ձեր ընկերներին և ընտանիքին բացահայտել ներդրումների աշխարհը՝ միաժամանակ վաստակելով բոնուսներ Ձեզ համար:
Պատրա՞ստ եք կիսվել և վաստակել: Ստացեք ուղղորդման Ձեր անհատական հղումը հիմա: Միասին կառուցենք մեր ֆինանսական ապագան:

Are you a current Apricot Capital client who believes in the power of investments? Want to share that with your friends and family, while earning rewards for yourself? Then our “Investment Ambassador” referral program is for you!
Here’s a quick overview of the program. The terms and conditions are available here.
Preconditions
• You must be a current Apricot Capital client with an active account.
• The person you refer must be a new client who has not previously held an account with Apricot Capital.
How It Works
1. Get Your Unique Link: Head to our website and fill out the referral application to receive your unique referral link.
2. Share the Link: Spread the word about Apricot Capital to your network of potential investors! Share your link via email, social media, or any other way you prefer. When your referrals click on your unique link, they’ll be taken to our sign-up page, ensuring you get credit for the referral.
3. Earn Rewards: When someone you refer opens an account using your link and starts investing with us, you’ll earn 25% of the commissions we earn from their buy-sell transactions on stocks, bonds, ETFs, and other financial instruments (excluding currency conversions) made through our app. The more your friends invest, the more you earn!
Your Rewards
• Quarterly Payouts: Your referral rewards will be paid out quarterly, as long as they reach 50,000 AMD or more. Rewards below this threshold are carried over to subsequent quarters until the minimum threshold is met. The reward is subject to taxation as per the laws of the Republic of Armenia. Applicable taxes are deducted from the total reward amount.
• Rewards Straight to Your Account: Your rewards will be conveniently deposited into your Apricot Capital brokerage account. You can use them to grow your investments or withdraw to your bank account.
Why Choose Apricot Capital?
• Licensed and Regulated by the CBA: Apricot Capital is a licensed investment company regulated by the Central Bank of Armenia, adhering to strict regulations and standards.
• Low Commissions: We offer low commissions. Learn more about our brokerage services and commissions here.
• Instruments for all levels of investors & access to global markets: Whether you’re a beginner or an experienced investor, you’ll find investment instruments for your needs.
• Educational Resources: From app tutorials to glossary, Q&A, and podcasts, beginner investors will find useful resources to help them get started with investing.
Become an Investment Ambassador. Help your friends and family discover the world of investing while earning rewards for yourself!
Ready to start sharing and earning? Get your unique referral link now. Together, let’s build our financial futures!